Bizi Takip Edin @guresyumurta
Güres Yumurta

Hikayemiz

1963 yılında Manisa Saruhanlı'da, Ahmet Remzi Bey'in 600 tavukla kurduğu ufak bir çiftlikte atıldı temellerimiz. Sağlık ve lezzeti harmanlayarak, 7'den 70'e herkesin güvenle tüketebileceği yumurtalar ürettik; üretiyoruz.Tüketici memnuniyetini ve sağlığını önceliğimiz yaparak, hep daha iyisini hedefledik ve tavuklarımızdan sağlıklı yumurtalar alabilmek için tamamen kendi imalatımız olan %100 organik yemlerle besledik.

Tüm bunları yaparken, Güres yumurtalarının sofralarınıza geldiğini ve bu sofraları en kıymetlilerinizle paylaştığınızı aklımızdan hiç çıkartmadık. Bu hassasiyetle 57 yıldır, kalite ve hijyen standartlarımızı maksimum seviyede tutarak 'sağlık' üretiyoruz.Güres yumurtacılık, geçen yıllar boyunca, Türk insanının damağında doyulmaz lezzetler bıraktı. Dengeli beslenmenin temel gıdası yumurtayı, daha oluşum aşamasından itibaren takip edebilmek ve sağlık standartlarına uygun üretildiğinden emin olabilmek, Güres'te mümkündür.

Güres Group bünyesinde, doğanın mucizesi olan yumurtayı güvenle tüketebilmeniz için, yarım asırı aşkın süredir titizlikle çalışmaya devam ediyoruz.

DİĞER YAZILAR

BİZİ TAKİP EDİN

Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz.

Copyright 1963 - 2024 © Güres Group