Bizi Takip Edin @guresyumurta
Güres Yumurta

Çiftliğimiz

Güres Group, 700.000 metrekarelik açık alan üzerine, 300.000 metrekarelik kapalı alanda, yıllık 1.000.000.000 adet yumurta üretim kapasitesiyle, ülkemizin tek çatı altında toplanmış, en büyük tam entegre yumurta üreticisidir.

Tavuklar, Güres Group Yem Fabrikalarında üretilen yemler ile beslenmekte, yumurtalar el değmeden toplanıp, tasnif edildikten sonra sağlık sertifikalı hijyenik ambalajları ile bekletilmeden üretim tesislerinden tüketiciye ulaştırılmaktadır.

Güres Group Yumurta Üretim Tesislerimiz, ISO 9001:2008 (Kalite Yönetim Sistemi) şartlarını sağlamış TÜV Rheinland Group tarafından sertifikalandırılmıştır.

Yumurta üretim ve paketleme tesislerimizde ISO 22000:2005 VE fssc 22000 (Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi) standardı ve Haccp (hijyen) kuralları uygulanarak üretim yapılmaktadır. Aynı zamanda HELAL sertifikasına sahiptir.

Tesislerimizde, Güres Klasik Yumurta, Güres Klasik Süper Jumbo Yumurta, Güres Selenyumlu Yumurta, Güres Omega Yumurta, Güres Cage Free Yumurta, Güres Omega Cage Free Yumurta, Güres Çift Sarılı Yumurta üretimi yapmaktadır. Üretimimizin her aşamasında “insan sağlığını” ön planda tutar, “temiz ve hijyenik” koşullarda kaliteli üretim yaparız. Kümeslerimiz veteriner hekimlerimiz tarafından periyodik olarak kontrol edilir.

DİĞER YAZILAR

BİZİ TAKİP EDİN

Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz.

Copyright 1963 - 2024 © Güres Group